Meeste tepitud jakkide hulgimüügis ei ole suurus detail – see on suurim kasumimarginaali vähenemise põhjustaja.Suuruste komplekt, mis ei vasta ostjaskonnale, tekitab korraga kaks kaotust: müümata äärmuslikud suurused, mida tuleb alla hinnata, ja põhisuuruste laoseisude puudumine, mida osteti alakasu. Mõlemad on välditavad ja mõlemad otsustatakse enne ühe jaki tootmist. See juhend hõlmab meeste tepitud jakkide hulgimüügiprogramme tasemel, mida ostjad tegelikult vajavad: kuidas meeste jopeplokki mõõdetakse ja liigitatakse, kuidas täitekaal peab suurusvahemikus skaleeruma, kuidas valida lao-, ODM- ja OEM-hulgimudelite vahel, kuidas planeerida suuruste suhteid müügikanali järgi ning milline mõõtmistolerants ja kontrolliprotokoll kaitsevad konteinertäite tellimust.

1Miks on suuruste valimine hulgitellimuste puhul kõige kallim muutuja?

Iga ülerõivaste hulgiostja õpib lõpuks sama õppetunni: suuruste segamise vea hind ei ole müümata jäänud jakkide hind, vaid müümata jäänud jakkide hind pluss müügimarginaal, mida ei toimunudki, kuna põhisuurused said otsa. 3000-tükilise tellimuse puhul, mille suuruskõver on valesti kaalutud, ületab kombinatsioon rutiinselt kogu programmi brutokasumi.

Põhjus peitub selles, et meeste ülerõivaste suuruste osas pole kaubamärkide vahel standardiseeritud nii, nagu ostjad eeldavad. Kaks rõivaeset, millel on mõlemal suurus L, võivad erineda rinnalaiuselt neli kuni kuus sentimeetrit ja varrukapikkuselt kaks kuni kolm sentimeetrit, olenevalt sellest, millistele rahvastikuandmetele brändi suurus on üles ehitatud ja kui suurt suurust disainer on täpsustanud. Standardiorganisatsioonid on selle kohta selgesõnaliselt öelnud:ISO töö rõivaste suuruste standardite kallalon spetsiaalselt suunatud klientide rahulolu suurendamisele ja halva sobivuse tõttu tekkinud tagastuste vähendamisele ning kaubandustõkete vähendamisele suurusmärgistuse ja terminoloogia ühtlustamise kaudu kogu maailmas.

Hulgimüügile omane komplikatsioon

Jaemüügibrändid suudavad laia kataloogi suurusvea kompenseerida. Hulgimüüjad aga mitte, sest üksik tepitud rõivaste programm moodustab sageli suure osa hooaja ülerõivaste mahust. See kontsentratsioon muudab kaks asja vaieldamatuks: suuruste komplekt tuleb täpsustada mõõtude, mitte siltide abil, ja suuruste kõver tuleb tuletada ostja enda müügiajaloost, mitte tarnija vaikeväärtustest.

Ostjale vihjamine:Ära kunagi aktsepteeri tarnija standardsuuruste kõverat vaikimisi. Küsi iga suuruse kohta tegelikke rõivaesemete mõõte, võrdle neid oma olemasoleva enimmüüdud programmiga ja seejärel arvuta tellimuste suhtarv oma läbimüügiandmete põhjal uuesti. Tarnijad kohandavad suhtarve tavaliselt hea meelega – aga ainult siis, kui küsid enne lõikeplaani koostamist.

2Meeste ploki mõõdud ja kuhu standardid sobivad

Meeste tepitud rõivaeseme mõõtude kogum määratakse kindlaks väikese mõõtude kogumi abil, mis kokkuvõttes määravad, kas rõivaese sobib sihtrühmale. Nende järjepidevaks määratlemiseks on kõige kasulikum allikasISO 8559-1, mis täpsustab rõivaste suuruste tähistamisel kasutatavate kehamõõtude antropomeetrilisi definitsioone. See sätestab orientiirid, mõõtmisprotseduurid ja rinna-, vöö-, puusa-, pikkuse- ja varrukamõõtmete aluseks oleva anatoomilise aluse – see tähendab, et sellele viitav tehniline pakett kõrvaldab suurema osa teie spetsifikatsiooni ja tehase lõikeruumi vahelisest tõlgenduslikust lünkast.

Allolev diagramm näitab meeste tepitud pluusi valimisel kõige olulisemaid mõõtühikuid ja seda, kuidas need on seotud rõivaeseme, mitte aga kehaga.

Meeste tepitud jope: peamised spetsifikatsiooni mõõtühikud Mõõdud on võetud üles tõstetud rõivaesemelt, mitte lameda lõikega rõivaesemelt. A. ÕLG Õmblus õmbluseni, üle selja B. RINDKERE (1/2) 2,5 cm käeaugust allpool, lame C. TAGASI PIKKUS CB kaeluse õmblus allääreni D. VARRUKAS Õlaõmblus mansetini E. HEM (1/2) Määrab silueti helitugevuse Tolerantsi võrdlusväärtus: rind ja alläär +/- 1,5 cm, selja pikkus +/- 1,5 cm, varruka pikkus +/- 1,0 cm, õlal +/- 0,8 cm. Kõik mõõtmised tuleb teha pärast pööningult taastumist, vähemalt 24 tundi pärast lahtipakkimist ja surve alandamist.

Kaks neist väärivad hulgimüügi kontekstis erilist tähelepanu. Rinna laius määrab sobivuse vastuvõetavuse kogu elanikkonna seas ja just seal on kaubamärkide vaheline erinevus suurim. Varruka pikkus määrab, kas jakk sobib iga suurusvahemiku pikemale segmendile, ja see on mõõt, mida kõige sagedamini muudetakse, kui tehas vähendab lihtsust kanga kokkuhoiuks.

3Suuruste komplekti koostamine: vahemik, gradatsioon ja tolerants

Gradueerimine on protsess, mille käigus baasmustrit suurendatakse ja vähendatakse, et luua suurusvahemik. Õige tulemuse leidmine on numbriline, mitte esteetiline ülesanne ning see tuleks selgesõnaliselt määratleda, mitte jätta tehase kokkuleppe hooleks.

Suurus Kere Rindkere (cm) Rõivaste rinnaümbermõõt 1/2 (cm) Õla ümbermõõt (cm) Seljaosa pikkus (cm) Varruka pikkus (cm) Sihttäite kaal (g)
S 88 kuni 92 56,0 45,5 70,0 62,0 115
M 96 kuni 100 59,0 47,5 72,0 63,5 128
L 104 kuni 108 62,0 49,5 74,0 65,0 142
XL 112 kuni 116 65,0 51,5 76,0 66,5 157
2XL 120 kuni 124 68,0 53,5 78,0 68,0 173
3XL 128 kuni 132 71,0 55,5 80,0 69,5 190

Ülaltoodud joonised kujutavad meeste tavalise lõikega pluusi, mille alla saab panna fliisi või kerge kootud eseme. Pluuside reguleerimiseks on kolm reeglit.

Hinnete vahed peavad olema järjepidevad, kuid mitte ühesugused

Tabelis on rinnaümbermõõdu hindamisvahemikuks märgitud 3 sentimeetrit suuruse kohta, mis on meeste ülerõivaste standard. Pikkuse hindamisvahemik on 2 sentimeetrit ja varrukaümbermõõdu hindamisvahemik 1,5 sentimeetrit. Vahemike erinevuse põhjus on proportsionaalsus: kui varruka pikkust hinnataks sama palju kui rinnaümbermõõtu, muutuks jakk vahemiku äärmustes ebaproportsionaalseks. Nõudke hindaja vahemikutabelit, mitte ainult valmis suurustabelit – tehas, mis ei suuda seda toota, skaalab silma järgi.

Määrake ostulepingus tolerants

Mõõtmistaluvuse hälve on enamiku vaidluste allikas ning seda ei avaldata peaaegu kunagi enne, kui probleem tekib. Meeste poolpükste toimiv kaubanduslik standard on pluss-miinus 1,5 sentimeetrit rinnal, alläärel ja seljapikkusel, pluss-miinus 1,0 sentimeetrit varrukapikkusel ja pluss-miinus 0,8 sentimeetrit õlgadel. Lisage need numbrid ostulepingusse koos proovivõtustandardiga, mille alusel kavatsete kontrollida, ja nõudke mõõtmiste tegemist vähemalt 24-tunnise taastumisperioodi järel pärast lahtipakkimist.

4Täitekaalu ja soojuse ühtlus eri suuruste vahel

Täidise kaal peab olema vastavuses rõivaeseme pindalaga ja see on spetsifikatsioon, mida hulgimüügiprogrammides kõige sagedamini valesti käsitletakse. Tehas, mis täidab kõik suurused sama kaaluga rõivastega, toodab suurust S, mis on soojem kui suurus 3XL, sest sama kogus täidist jaotub oluliselt väiksemale alale. Kliendid märkavad seda kohe ja see tekitab kaebusi, mida on tootelehelt raske diagnoosida.

Lahendus on lihtne: määrake tehnilises pakendis iga suuruse kohta sihttäidise kaal, mille vastuvõetav hälbevahemik on pluss-miinus 5 protsenti paneeli kohta. 3. jaotises olev tabel näitab skaleerimiskõverat umbes 11–12 protsenti suuruse astme kohta, mis hoiab pööningu kõrguse ja seega ka soojusomadused kogu vahemikus laias laastus ühtlasena. Pange tähele, et see erineb täitevõimsusest, mis mõõdab täite kvaliteeti, mitte kvantiteeti. Mõlemad tuleb määrata.

Udusuled jäävad selle rakenduse etalonmaterjaliks ja selle keskkonnamõju on nüüdseks hästi dokumenteeritud. Avaldatud elutsükli hindamise andmete kohaseltRahvusvaheline udusulgede ja sulgede büroo, udusulgedel on kõigis analüüsitud mõjukategooriates 85–97 protsenti väiksem mõju kliimamuutustele kui polüestermaterjalil ja umbes 18 korda väiksem mõju kliimamuutustele kui polüestertäidisel. Kui programm määrab udusulgede kasutamise, siisVastutustundlik udusulgede standardpakub jaemüüjatele tarnijaahela raamistikku, mis muudab hankimise jaemüügiks sobivaks, keelates elusalt kitkumise ja sundtoitmise ning nõudes kolmanda osapoole auditit igal etapil farmist kuni valmisrõivani. Kui programm määrab hoopis taaskasutatud sünteetilise täidise või taaskasutatud kestkanga, siisGlobaalne ringlussevõetud materjalide standardreguleerib väidet ja nõuab tarbijale suunatud märgistusel vähemalt 50 protsenti taaskasutatud materjali.

Hanke märkus:Veenduge, et täidise testimine viiakse läbi paneelide tasandil, mitte valmisrõivastel. Valmis jaki kaalumine ei võimalda tuvastada ebaühtlast jaotumist esi-, selja- ja varrukapaneelide vahel – defekti, mis tegelikult põhjustab klientide kaebusi külmade laikude kohta.

5Kolm hulgiprogrammi mudelit: laos, ODM ja OEM

Hulgiostjad valivad üldiselt kolme programmistruktuuri vahel ja õige valik sõltub palju rohkem sellest, kui diferentseeritud toode peab olema, kui ainult ühikuhinnast. Allolev diagramm kaardistab otsuse.

Meeste tepitud jakkide hulgiprogrammi mudeli valimine Hulgitellimuse lühikirjeldus VARU HULGIMÜÜK Valmis, tehase olemasolev disain ja värvikombinatsioonid MIMM: kokku 50 kuni 200 tk Tarneaeg: 7 kuni 20 päeva Kohandamine: ainult silt Parim: turu testimiseks, lühikese akna täitmine edutamine või täiendamine ODM LAHTISELT Tehaseplokk, sinu värv, tepimine, täidis, bränding MIMM: 100 kuni 300 värvi kohta Tarneaeg: 45–70 päeva Kohandatavus: kõrge Parim: oma kaubamärgi jaoks jaotus, hooajaline programmid, korduvad tellimused TÄIELIK OEM LAHTI Uus plokk teie spetsifikatsioonist, täielik materjalikontroll MIMMUMKOGUS: 500 kuni 1000 tk Tarneaeg: 90 kuni 150 päeva Kohandamine: täielik Parim: patenteeritud sobivus, ettevõtte või vormiriietuse programmid, pakkumised Otsustusreegel: Valige laoseisu, kui kiirus ja vähene pühendumus on olulised, ODM, kui brändi identiteet on olulisem kui sobivuse originaalsus, ja OEM, kui sobivus ise on osa teie tootepakkumisest.
Programmimudel Kogumaht Proovide võtmine Hulgimüügi tarneaeg Sobivusrisk Ühikuhinnaindeks
Varude hulgimüük 50 kuni 200 tk Pole nõutud 7 kuni 20 päeva Teadaolev, fikseeritud Madalaim
ODM, laokangas 100 kuni 300 värvikombinatsiooni kohta 10 kuni 15 päeva 30 kuni 45 päeva Madal Madal
ODM, kohandatud kangas 300 kuni 500 tk 15 kuni 22 päeva 40 kuni 55 päeva Madal Mõõdukas
OEM, uus plokk 500 kuni 1000 tk 20 kuni 35 päeva 50 kuni 70 päeva Hallatud Kõrgem
OEM, sertifitseeritud materjalid 500 kuni 1000 tk 28 kuni 40 päeva 55 kuni 75 päeva Hallatud Kõrgeim

6Suuruse suhte planeerimine müügikanali järgi

Suuruskõverad ei ole universaalsed. Õige suhe sõltub sellest, kes ostab, ja vale suhtarv on mõlemas suunas kulukas. Allolev tabel annab toimivad lähtepunktid; õige pikaajaline lähenemisviis on asendada need pärast esimest hooaega oma läbimüügiandmetega.

Kanal S M L XL 2XL 3XL Planeerimismärkus
Moe jaemüük, EL 1 2 3 2 1 0,5 Õhem rahvastikukõver; L domineerib
Moekaupade jaemüük, Põhja-Ameerika 0,5 1.5 2.5 3 2 1 Nihuta ühe täissuuruse võrra ülespoole
Välistingimustes spetsialiseerumine 1 2 2.5 2 1 0,5 Südamiku suurused on koondunud suurustesse M kuni XL
Ettevõtte/vormiriietus 1 2 3 3 2 1 Kõige laiem levik; väldi XL-i vahelejätmist
E-kaubandus, segatud 1 2 3 2.5 1.5 1 Lisa M-ile ja L-ile tootlusmäära puhver

Tasub omaks võtta kaks mustrit. Esiteks on Põhja-Ameerika suuruskõverad sama füüsilise populatsiooni puhul umbes ühe täisnumbri võrra suuremad kui Euroopa suuruskõverad, seega ostab USA lattu saadetud Euroopa suuruskõver süstemaatiliselt XL-suuruse ja suurema suuruse vähem. Teiseks nõuab e-kaubandus laiemat haaret kui traditsiooniline kaubandus, sest veebiostjad tellivad mitu suurust kavatsusega osa tagastada – ja ülerõivaste tagastamine toimub peamiselt sobivuse järgi, mis ongi just probleem.ühtlustatud rõivasuuruste standardidon loodud vähendamiseks.

7Hulgimõõdu kvaliteedikontroll: tolerants ja AQL

Konteinertäite tellimusega kaasneb risk, mida väikeste partiide puhul ei esine: triiv. Esimesed sada tükki võivad olla spetsifikatsioonile mittevastavad ja viimased sada kaks sentimeetrit ebatäpsed, kuna lõiketükid lõigati uuesti, teine ​​operaator võttis tikkimisliini üle või täitekaal hiilis kõrvale. Selle tuvastamiseks mõeldud kontrollimehhanismid on lihtsad, kuid need tuleb eelnevalt kokku leppida.

Hulgisuuruste kontrolli kontroll-leht

  • Heakskiidetud suuruste komplekti proovid – üks pitseeritud võrdlusproov suuruse kohta, mida mõlemad pooled mõõtestandardina säilitavad.
  • Mõõtmine joonel kolmes punktis – alguses, keskel umbes 30 protsendi juures ja lõpus, kusjuures igas punktis mõõdetakse kõiki suurusi.
  • Paneeli tasemel täitekaalu kontroll – esiosa, tagaosa ja ümbris kaalutakse eraldi, pluss-miinus 5 protsendi piires spetsifikatsioonist.
  • Pööningult taastumise protokoll – mõõtke alles pärast vähemalt 24-tunnist taastumisperioodi pärast lahtipakkimist ja dekompressiooni.
  • Märgitud AQL-tase – tavaliselt AQL 2,5 oluliste defektide ja 4,0 väiksemate defektide korral hulgimüügis olevate rõivaste puhul, mis on kinnitatud ostulepingus.
  • Kolmanda osapoole testimisvõimalus – partiitasemel testimine ja piiratud ainete testimine on võimalik enne saatmist, mitte pärast.

Piiratud ainete puhulOEKO-TEX STANDARD 100Koore, voodri ja viimistlusmaterjalide testimine on nüüd enamiku Euroopa ja üha suureneva arvu Põhja-Ameerika jaemüüjate baasootus. Akrediteeritud laborid, näiteksIDFLPakkuda testimist, kontrolli ja sertifitseerimist tekstiili-, täite- ja valmistoodete kategooriates; tehas, mis juba teeb koostööd tunnustatud laboriga, läbib teie heakskiitmisprotsessi kiiremini ja on paremini varustatud väidete põhjendamiseks, kui jaemüüja auditeerib teie tarneahelat.

Sotsiaalne vastavus toimub paralleelselt.amfori BSCIon Euroopa tarneahelates kõige laiemalt tunnustatud sotsiaalse vastavuse raamistik, mis hõlmab tööaega, palku, töötervishoidu ja tööohutust ning kaebuste esitamise mehhanisme enam kui 120 hankimisriigis. Jaemüügivõrkudesse hulgimüügi korral veenduge, et sertifikaadil on nimetatud konkreetne tootmiskoht, mitte ainult kaubandusüksus, ning kontrollige selle kehtivust oma tootmisakna suhtes.

8Hulgitellimuste hinnad, minimaalne kogus ja tarneaeg

Meeste poolpükste hulgihinna kujunemist mõjutavad neli muutujat kahanevas mõju järjekorras: täidise spetsifikatsioon, kestkangas, tellimuse kogus ja viimistluspakett. Täidis moodustab meeste udusulgedega jope puhul tavaliselt 30–50 protsenti ühikuhinnast; kestkangas on üldiselt teisel kohal.

Kus helitugevus katkeb

Enamik tehaseid määrab hinnavahemiku ja olulised lävendid on tavaliselt 300, 500, 1000 ja 3000 tükki. 300 tüki lävi on oluline, sest tavaliselt saab tehas õigustada spetsiaalse kangapartii ostmist laost ostmise asemel. 1000 tüki lävi on oluline, sest just siis muutuvad kohandatud riistvaravormid ja trükitud pakendid ökonoomseks. Üle 3000 tüki saadakse lisasääst peamiselt efektiivsuse vähendamisest ja kaubaveo konsolideerimisest, mitte materjalikuludest.

Samuti tasub küsida, kas eri suurusega ja eri värvi tellimus loetakse minimaalseks koguseks (MOQ). Paljud tarnijad nõuavad minimaalset kogust värvikombinatsiooni kohta, mitte tellimuse kohta, mis võib tegelikku lubadust vaikselt kolmekordistada. Kui teie suuruste kõver on lai, siis leppige miinimumkogus kokku tellimuse kogukogusena, määrates iga värvikombinatsiooni kohta mõistliku miinimumkoguse.

Kaubaveo ja tööülesannete planeerimine

Kompressioonpakend vähendab tavaliselt udusulgedest rõivaeseme transpordimahtu 40–60 protsenti, mis muudab oluliselt mereveo ühiku hinda kauba saabumisel. Kompromissiks on taastumisaeg: enne jaemüügifotosessiooni või müügisalongi esitlust arvestage pärast lahtipakkimist 24–72 tunniga. Arvestage tollimaksumäärad ühikuhinnaga varakult, mitte tollis – ülerõivaste puhul on need sageli ühe- või kahekohalised, olenevalt klassifikatsioonist ja sihtkohast, mis on piisav, et muuta hinnapunkti elujõulisust.

9Pakendamise, märgistamise ja saadetise nõuetele vastavus

Hulgimüügisaadetised ei läbi tolli- ega jaemüügikauba kontrolli etteaimatavatel põhjustel ning peaaegu kõik need on pigem dokumentide kui toodetega seotud probleemid.

Kiudainete sisaldus ja hooldusmärgistus on reguleeritud. Ameerika Ühendriikides onTekstiilkiust toodete identifitseerimise seadusreguleerib tekstiiltoodete märgistusel, arvel ja reklaamis kohustuslikku sisu avalikustamist ning muudab väärkaubamärgistamise ebaseaduslikuks – see tähendab, et hulgimüügi spetsifikatsioonilehel oleval täitematerjali koostise väitel on sama õiguslik kaal kui sisseõmmeldud etiketil oleval väitel. Euroopas onELi strateegia säästva ja ringmajandusega tekstiilide jaokskehtestab ökodisaini nõuded, digitaalse tootepassi ja rangemad keskkonnasõbralikkuse eeskirjad; komisjon märgib, et praegu taaskasutatakse uute rõivaste valmistamiseks vaid umbes 1 protsenti rõivamaterjalist, mistõttu põhjendatud väited muutuvad turunduseelisest vastavusnõudeks.

Ärivaldkonnas hindavad Euroopa ostjad tarnijaid üha enam läbipaistvuse ja ettevõtte sotsiaalse vastutuse, mitte ainult hinna põhjal. Turu-uuring pärinebCBI, Hollandi Ettevõtlusameti turu-uuringute teenus, määratleb jätkusuutlikkuse, ettevõtte sotsiaalse vastutuse ja läbipaistvuse Euroopa rõivaste hankimist kujundavate juhtivate trendidena koos ostja-tarnija suhte kasvava tähtsusega. Tarnija, kes suudab nõudmisel dokumente esitada, lühendab ostja sisseelamistsüklit, mis on pakkumismenetluses tõeline äriline eelis.

PASSION OUTERWEAR on Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd. divisjon, millel on üle 20 aasta kogemust välirõivaste, töörõivaste ja soojendusega rõivaste tootmises ja kaubanduses. Meil ​​on meeste tepitud rõivaste hulgimüügiprogrammid BSCI, SMETA, GRS ja OEKO-TEX sertifitseeritud tarneahelates, pakkudes laoseisu, ODM ja täielikke OEM-valikuid ning suuruste komplekte S-st 3XL-ni, mis on määratud mõõtude, mitte etikettide järgi. Samuti toodame...eritellimusel tööriidedjakohandatud soojendusega riided, nii et mitut kategooriat koondavad turustajad saavad pidada läbirääkimisi minimaalse tellimuse ja kaubaveo üle laiema mahubaasi ulatuses. Meie soe tootevalik – sealhulgassoojendusega jopejasoojendusega vest— jagab samu meeste klotse, mis lihtsustab nii tavalisi kui ka soojendusega tootesarju omavate ostjate jaoks sobivuse järjepidevust.

Korduma kippuvad küsimused

Milline on meeste tepitud jakkide hulgimüügi minimaalne tellimiskogus?
See sõltub programmi mudelist. Tehase olemasoleva disaini hulgimüügi kogus algab tavaliselt 50–200 tükist kõigis suurustes. ODM-programmid, mis kasutavad tehaseplokki teie värvilahenduse, tepimise ja brändinguga, algavad tavaliselt 100–300 tükist värvilahenduse kohta või 300–500 tükist, kui tegemist on eritellimusel värvitud kangaga. Täielik OEM-arendus teie enda spetsifikatsiooni põhjal nõuab tavaliselt 500–1000 tükki, mida juhivad peamiselt kanga minimaalsed tehase kogused. Kui teie suuruste kõver on lai, küsige, kas miinimum kehtib tellimuse või värvilahenduse kohta – erinevus võib teie tegelikku kohustust kolmekordistada.
Kuidas veenduda, et suurus sobib minu olemasoleva enimmüüdud tootesarjaga?
Ära võrdle suurussilte; võrdle mõõte. Saada oma enimmüüdud rõivaeseme tegelikud mõõdud – rinnaümbermõõt mõõdetuna 2,5 sentimeetrit käeaugust allpool, õlaõmblusest õmbluseni, selja pikkus kaela keskosa õmblusest ja varruka pikkus õlaõmblusest – ja palu tehasel esitada hinnang nende numbrite, mitte nende standardse tabeli alusel. Võimaluse korral viita standardiseeritud definitsioonidele, näiteks ISO 8559-1, et mõlemad pooled kasutaksid samu orientiire. Kõige usaldusväärsem meetod on osta enne hulgiostu otsustamist igas suuruses suletud suuruskomplekti näidis.
Kas täitekaal peaks kõigi suuruste puhul olema sama?
Ei. Täidise kaal peab olema võrdne rõivaeseme pindalaga, vastasel juhul on suurus S soojem kui suurus 3XL. Praktiline skaleerimiskõver on umbes 11–12 protsenti lisatäidist iga suuruseastme kohta, mis hoiab rüü kõrguse ja soojusomadused kogu vahemikus laias laastus ühtlasena. Määrake tehnilises pakendis iga suuruse kohta soovitud täidise kaal, mille tolerants on pluss-miinus 5 protsenti paneeli kohta, ja veenduge, et tehas kontrollib täidise kaalu paneelide tasandil, mitte ainult valmisrõivaid kaaludes.
Millist mõõtetolerantsi peaksin hulgitellimuse puhul aktsepteerima?
Meeste poolpükste toimiv kaubanduslik standard on pluss-miinus 1,5 sentimeetrit rinnal, alläärel ja seljapikkusel, pluss-miinus 1,0 sentimeetrit varrukapikkusel ja pluss-miinus 0,8 sentimeetrit õlgadel. Need arvud peaksid olema ostulepingus koos kontrollistandardiga, mida kavatsete kasutada. Oluline on täpsustada, et mõõtmised võetakse pärast lahtipakkimist vähemalt 24-tunnist rõivaeseme kõrguse taastumisperioodi – värskelt lahti pakitud rõivaeseme mõõtmine annab rinna- ja vööümbermõõdust väiksema pildi ning põhjustab valesid praaktulemusi.
Millise suurussuhtega peaksin esimese hulgiostu puhul tellima?
Alustage pigem kanalist kui tarnija vaikeväärtusest. Euroopa moe jaemüügi jaoks on mõistlik alguskõver S1 M2 L3 XL2 2XL1 3XL0.5. Põhja-Ameerika jaoks nihutage kõverat umbes ühe täissuurusnumbri võrra ülespoole, sest sama füüsiline elanikkond ostab suurema kaubamärgi suuruse. Ettevõtete ja vormiriietuse programmid vajavad kõige laiemat jaotust, kus eriline rõhk on suurustel L ja XL. E-kaubandus nõuab laiemat jaotust kui traditsiooniline kaubandus, sest veebiostjad tellivad mitu suurust ja kavatsusega osa tagastada. Asendage kõik need oma müügiandmetega pärast esimest hooaega.
Millised sertifikaadid peaksid hulgimüügi tepitud jakkide tarnijal olema?
Minimaalselt on vaja sotsiaalse vastavuse sertifikaati, näiteks amfori BSCI või SMETA, mida enamik Euroopa ja paljud Põhja-Ameerika jaemüüjad nõuavad enne tarnijaga liitumist. Materjaliväidete puhul peaks tarneahelas olema RDS, kui kasutate udusulgi, GRS, kui väidate taaskasutatud sisu, ning OEKO-TEX STANDARD 100 testimine pealispinnal, voodril ja viimistlustel. Veenduge, et iga sertifikaat nimetab tegelikku tootmisüksust ja kehtib kogu teie tootmisperioodi vältel, kuna kaubandusüksusele, mitte tehasele, väljastatud sertifikaadid on tavaline lünk, mis jaemüüjate auditite käigus ilmneb.
Kui kaua võtab aega meeste poolpükste hulgitellimus tellimuse kinnitusest kohaletoimetamiseni?
Hulgimüük tarnitakse 7–20 päevaga. Laokangaste ODM-programmid kestavad umbes 45–70 päeva, sealhulgas proovide võtmine ja hulgitootmine; eritellimusel värvitud kanga ODM-programm kestab 60–85 päeva. Täielik OEM-arendus uuest plokist võtab aega 90–150 päeva, sealhulgas kaks proovivõtuvooru, ja sertifitseeritud materjalide programmid on ülemises otsas, kuna sertifitseeritud materjali partiisid ostetakse fikseeritud kogustes. Lisage 30–40 päeva meretranspordi või 5–8 päeva õhutranspordi puhul, millele lisandub sihtkoha laos taastumisaeg enne jaemüügile panemist.
Greg Su
Greg Su
Vanem tootejuht | PASSION ÜLERIIETUS
20 aastat kogemust spordirõivaste, töörõivaste ja välirõivaste tootmises ja kaubanduses. Sertifitseeritud BSCI, SMETA, GRS ja OEKO-TEX tarneahela standardite järgi. Loo ühendus.LinkedIn.

Kas plaanite meeste tepitud jope hulgi tellida?

PASSION OUTERWEAR pakub meeste tepitud jakke alates 50 tükist, suuruste komplektidega S kuni 3XL, mis on täpsustatud mõõtude, suurusepõhise täitekaalu skaleerimise, paneelide tasemel täitekontrolli ning BSCI, SMETA, GRS ja OEKO-TEX sertifitseeritud tarneahelatega. Saatke meile oma suuruskõver ja soovitud spetsifikatsioonid – vastame 24 tunni jooksul.

Hulgihinna ja suuruste komplekti taotlemine Vaata OEM/ODM programmi