1Miks on tepitud jakid brändide jaoks tugev kategooria
Vähesed ülerõivaste kategooriad ühendavad endas kõrge tajutava väärtuse, tugeva hooajalisuse ja laia hinnaelastsuse sama tõhusalt kui tepitud jakid. Ühe silueti jaemüügihind võib olla 60 dollarit massmüügikanalis või 600 dollarit tehnilises või moekanalis, kusjuures vahe sõltub peaaegu täielikult täitekvaliteedist, pealiskihist ja valmistusviisist – kolmest muutujast, mida bränd kontrollib pigem spetsifikatsiooni kui disaini etapis.
B2B ostjate jaoks loob see ebatavaliselt soodsa positsioneerimiskeskkonna. Kuna soojust andev komponent (täidis) on valmis rõivaesemes nähtamatu, reageerivad ostjad tugevalt spetsifikatsiooni läbipaistvusele ja kolmanda osapoole kinnitusele. Brändid, mis avaldavad oma tootelehtedel täitetugevuse, täitekaalu ja konstruktsioonitüübi, edestavad järjepidevalt brände, mis kirjeldavad oma jakke ainult stiili poolest.
Jätkusuutlikkus on nüüd spetsifikatsioon, mitte turunduslik lisand
Puhverprogrammi materjalivalikutel on mõõdetav keskkonnamõju ja tööstus on hakanud seda kvantifitseerima. Avaldatud elutsükli hindamise andmete kohaseltRahvusvaheline Udusulgede ja Sulgede Büroo (IDFB)udusulgedel on kõigis analüüsitud mõjukategooriates 85–97 protsenti väiksem keskkonnamõju kui polüestril ja umbes 18 korda väiksem kliimamuutuste mõju kui polüestertäidisel. IDFB ajakohastab praegu seda hinnangut, et lisada esmakordselt taaskasutatud udusuled – see on märk sellest, et ringmajanduslikud materjalivood liiguvad täite hankimisel nišist peavoolu.
See on äriliselt oluline, sest Euroopa ja Põhja-Ameerika jaeostjad nõuavad enne noteerimist üha enam dokumenteeritud materjali päritolu.Vastutustundliku udusulgede standard (RDS), mida haldab Textile Exchange, on endiselt domineeriv udusulgede tarneahela raamistik, mis keelab elusalt kitkumise ja sundtoitmise, nõudes samal ajal kolmanda osapoole auditit igas tarneahela etapis farmist kuni valmisrõivani. EraldiGlobaalne ringlussevõtu standard (GRS)reguleerib kestkangaste ja sünteetiliste täitematerjalide taaskasutatud sisu käsitlevaid väiteid, nõudes tarbijale suunatud märgistusel vähemalt 50 protsenti taaskasutatud sisu.
2Tepitud jaki anatoomia: kaheksa komponenti, mis määravad kvaliteedi
Tepitud jope on omavahel suhtlevate komponentide süsteem. Nõrkus ükskõik millises neist halvendab kogu rõivaeseme toimivust, mistõttu kogenud hankejuhid vaatavad iga komponenti üle eraldi reareana, selle asemel et aktsepteerida ühte tepitud jope hinda. Allolev diagramm kaardistab kaheksa komponenti, mis kõige otsesemalt määravad maksumuse, soojuse, vastupidavuse ja klientide rahulolu.
Kõik need kaheksa komponenti on spetsifikatsioonipõhine otsus, millel on kuludega seotud tagajärjed. Kest määrab vastupidavuse ja käetunde, täidis määrab soojuse ja kaalu suhte, esipaneeli konstruktsioon määrab õhukindluse ja külmade kohtade toimivuse ning viimistluspakett (tõmblukk, kätis, äär, vooder) määrab tajutava kvaliteedi müügihetkel. Brändid, mis käsitlevad kõiki kaheksat komponenti läbiräägitavate tooteartiklitena, saavutavad järjepidevalt parema hinna ja kvaliteedi suhte kui brändid, mis peavad läbirääkimisi ainult ühiku koguhinna üle.
3Kestkanga valik: denjee, kootud ja viimistlusega
Tepitud jope pealisriie on kõige välimine kiht ja täidab samaaegselt kolme ülesannet: sisaldab täidist, kaitseb hõõrdumise ja ilmastiku eest ning jätab visuaalse ja kombatava mulje, mis määrab rõivaeseme turupositsiooni. Selle valimisel tuleb tasakaalustada denjee (lõnga paksus), koestruktuuri ja pealekantud viimistlust.
Denier ja miks see on olulisem kui ainult kaal
Denjee mõõdab kanga üksikute lõngade lineaarset massitihedust. 20-denjee (20D) nailon kasutab peeneid lõngu, et toota kerget, pehmet ja kergelt poolläbipaistvat kangast, mis sobib ideaalselt kokkupakitavate või ülikergete puhvisjalatsite jaoks. Seevastu 70D nailonist Oxford kasutab pakse lõngu, et luua vastupidav ja kulumiskindel kest, mis sobib töörõivastega külgnevateks rakendusteks. Nende äärmuste vahel domineerivad keskmise hinnaklassi 30D ja 40D kangad, kuna need tasakaalustavad kaalu, vastupidavust ja hinda.
Oluline on märkida, et ainuüksi denjee ei määra, kas kangas on udusulgedeta. Ujumiskindlus tuleneb konstruktsiooni tihedusest ja viimistlusest – tavaliselt kalandreerimisprotsessist, mis sulgeb mehaaniliselt lõngade vahelised vahed, või vaigukattest, mis kantakse kanga tagaküljele. 20D kalandreeritud rebenemiskindel kangas võib olla udusulgedeta parem kui lõdvalt kootud 40D taft.
| Koorekanga spetsifikatsioon | Ligikaudne kaal (gsm) | Allapoole suunatud võimekus | Parim rakendus |
|---|---|---|---|
| 20D nailonist ripstop, kalandreeritud | 35 kuni 40 | Jah | Pakendatavad, ülikerged, kihilised esemed |
| 30D nailonist taft, kalandreeritud | 45 kuni 55 | Jah | Kerged igapäevased ja linnalikud stiilid |
| 40D nailonist ripstop, kalandreeritud | 60 kuni 70 | Jah | Keskmise kaaluga välirestoranid, suusakuurortid, jaekaubandus |
| 50D polüester, kileviimistlusega | 75 kuni 85 | Jah | Vastupidavad vabaaja, hinnapõhised mahuprogrammid |
| 70D nailon Oxford, PU-kattega | 110 kuni 130 | Jah(kaetud) | Tööriietega külgnevad, vastupidavad, tööstuslikud |
| 2L või 3L lamineeritud membraan | 90 kuni 150 | Jah | Veekindlad kestad, tehnilised mäesuusad, suusatamine |
Viimistlus: DWR ja kaugemalgi
Vastupidav vetthülgav (DWR) viimistlus paneb vee tilgadena pinnalt maha voolama, selle asemel et seda niisutada. See on funktsionaalselt oluline, sest udusuled kaotavad märjana praktiliselt kogu isoleeriva väärtuse, seega pinna niiskuse hoidmine täidisest eemal säilitab soojuse segasademe korral. Enamik tootmisprogrammidest määravad DWR-viimistluse, mis peaks uutena säilitama 80–100 pihustustesti punkti ja koduse pesu vastupidavuse eesmärk on 80 punkti pärast viit pesu.
Määrake DWR-i keemiline koostis selgesõnaliselt. Traditsioonilised pika ahelaga fluorosüsiniku (C8) töötlused on EL-is ja mitmes USA osariigis regulatiivse surve tõttu järk-järgult kaotatud ning enamik ekspordile orienteeritud kaubamärke nõuab nüüd C6 või fluorivaba DWR-i. Tehas, mis vaikimisi valib C8 ilma küsimata, toodab rõivaid, mis ei pruugi teie sihtturul müüa.
4Täitematerjal: udusuled, sünteetiline või taaskasutatud
Täidise valik määrab soojuse, kaalu, kokkusurutavuse, hinna ja – üha enam – rõivaesemega seotud jätkusuutlikkuse loo. Universaalselt õiget vastust pole; õige täidis sõltub kliimast, milles rõivaeset müüakse, tootesarja hinnastruktuurist ja brändi materiaalsetest kohustustest.
Täitejõu mõistmine
Täitejõud mõõdab mahtu kuuptollides, mille üks unts udusulgi standardsetes tingimustes hõivab. 550 täitejõuga udusulg on tihedam ja grammi kohta vähem efektiivne; 800 täitejõuga udusulg püüab kinni rohkem õhku kaaluühiku kohta, pakkudes samaväärset soojust väiksema täitekaalu ja parema kokkusurutavusega. Täitejõudu mõõdetakse IDFB protokollide ja Euroopa standardi EN 12130 ning sõltumatute laborite, näiteksIDFLteostama testimise ja sertifitseerimise, mis kinnitab tarnija väiteid.
Täitetugevus on vaid pool võrrandist. Kogusoojus on täitetugevuse ja täitekaalu korrutise funktsioon – 650 täidisega jope 200 grammi udusulgedega võib olla soojem kui 800 täidisega jope 120 grammi udusulgedega. Professionaalsetel tehnikakottidel on alati märgitud mõlemad.
| Täite tüüp | Täitejõud | Soojuse ja kaalu suhe | Kokkusurutavus | Märg sooritusvõime | Suhteline maksumus |
|---|---|---|---|---|---|
| Pardi udusuled 80/20 | 550 | Keskmine | Keskmine | Kehv | 1,0x (lähtetase) |
| Pardi udusuled 90/10 | 650 | Hea | Hea | Kehv | 1,3x |
| Hane udusuled 90/10 | 700 | Väga hea | Väga hea | Kehv | 1,8x |
| Hane udusuled 95/5 | 800 kuni 900 | Suurepärane | Suurepärane | Kehv | 2,5x kuni 3,5x |
| Taaskasutatud udusuled (RDS või GRS) | 600 kuni 700 | Hea | Hea | Kehv | 1,5x |
| Sünteetiline 100 g/m² | Pole kohaldatav | Keskmine | Madal | Hea | 0,6x |
| Sünteetiline 150 g/m² | Pole kohaldatav | Hea | Madal | Hea | 0,9x |
Sünteetilised täidised vahetavad soojuse kaalu ja kokkusurutavuse vastu, et saavutada vastupidavus märjale ilmale. Pidevalt niiskes merekliimas või töörõivaste puhul, kus rõivas võib märjaks saada ja seda ei saa üleöö usaldusväärselt kuivatada, on sünteetiline täidis sageli õige tehniline otsus, hoolimata selle madalamast õhutihedusest. Paljud kaubamärgid kasutavad mõlemat: kuiva ja külma jaemüügikanalite jaoks, sünteetilist märg-külma ja tööstuskanalite jaoks.
5Ehitusmeetodid: läbiõmmeldud, deflektor ja keevitatud
Ehitusmeetod määrab, kuidas täidis paigal hoitakse, ning sellel on tohutu mõju nii soojusele kui ka ühikuhinnale. Kolm domineerivat lähenemisviisi – läbiõmmeldud, deflektoriga ja keevitatud – hõivavad hinna ja jõudluse kõveral erinevad positsioonid.
| Ehitus | Külmad kohad | Pööningu säilitamine | Tööjõukulud | Lekkeoht | Tüüpiline positsioneerimine |
|---|---|---|---|---|---|
| Läbiõmmeldud | Jah, õmblustes | Alumine | Madal | Keskmine | Sisseastumine, mood, kerge |
| Kanali deflektor | Minimaalne | Kõrge | Keskmine | Madal | Keskmise kuni kõrgeima hinnaga igapäevane |
| Kasti deflektor | Puudub | Kõrgeim | Kõrge | Madal | Tehniline, ekspeditsiooniline, alpinistlik |
| Keevitatud / liimitud | Puudub | Kõrge | Keskmine kuni kõrge | Väga madal | Veekindel, esmaklassiline linnasõbralik |
6Kohandamisvalikud, mis eristavad teie brändi
Kategoorias, kus kümned brändid müüvad visuaalselt sarnaseid siluette, tuleneb eristamine pigem spetsifikatsioonist ja detailidest kui ainult kujust. Kõige tõhusamad kohandamise hoovad jagunevad nelja rühma.
Siluett ja sobivus
Rõivaeseme tajutava iseloomu muutmiseks on kiireim viis ribalaiuse ja suuna muutmine. Laiad horisontaalsed ribalaiused viitavad vabaaja ja moekale rõivale; kitsad ribalaiused tehnilisele stiilile; vertikaalsed või ševronmustriga ribalaiused annavad kohe märku selgest disainikeelest. Sobivuse hindamissüsteem on võrdselt oluline – Euroopa lõikega plokk erineb oluliselt USA lõikega plokist rinnaümbermõõdu, varrukapikkuse ja allääre langevuse poolest ning mõlemale turule müüvad kaubamärgid peaksid täpsustama, millise ploki järgi tehas hindamissüsteemi kasutab.
Viimistlus ja riistvara
Luku spetsifikatsioon on hästi nähtav kvaliteedimärk. YKK või samaväärse kaubamärgiga lukk koos kohandatud tõmmitsaga lisab väikese ühikuhinna, kuid parandab oluliselt tajutavat kvaliteeti. Muud riistvara valikud – trukid, pingutusnöörid, elastsed vs. takjapaelad mansetid ja sisemised meediataskud – aitavad kõik kliendil hinnata rõivaeseme käsitsemise esimese kolmekümne sekundi jooksul.
Brändingu rakendus
Tepitud jakkide brändinguvõimaluste hulka kuuluvad kootud või trükitud kaelasildid, soojusülekandega või tikitud rinnalogod, kohandatud lukutõmbjad, trükitud voodririie ja bränditud pakend. Tepitud kestale tikkimine nõuab kortsumise vältimiseks alusmaterjali stabilisaatorit, seega peaksid brändid kinnitama, et tehasel on kogemusi just udusulgedega täidetud paneelide tikkimisega – see on tavaline rike tehastes, mis on harjunud lameda koega rõivastega.
Materiaalne jutuvestmine
Sertifitseerimisega toetatud materjaliväited on nüüd õigustatud eristusvahend. RDS-sertifitseeritud udusulgede, GRS-sertifitseeritud taaskasutatud kestkanga või muu materjali täpsustamine.OEKO-TEX STANDARD 100Testitud kest annab jaemüüjatele ja lõpptarbijatele kontrollitava põhjuse valida teie toode sarnase hinnaga sertifitseerimata konkurendi asemel. Need väited vajavad dokumenteerimist, seega planeerige sertifitseerimise ulatus juba arendusjärgus, mitte lisage väiteid pärast tootmist.
7Tootmisprotsess: alates tehnilisest pakendist kuni saatmiseni
Tootmisjärjekorra mõistmine aitab ostjatel koostada realistlikke kalendreid ja tuvastada, kust viivitused kõige sagedamini tekivad. Tüüpiline eritellimusel valmistatud tepitud jakkide programm läbib seitse etappi.
Lõplikult kinnitage kõik komponentide spetsifikatsioonid: kestkangas ja denjee, täite tüüp ja täite kaal, valmistusmeetod, deflektorite paigutus, trimmimise ajakava, suurusklass ja märgistusnõuded. See on kõige olulisem etapp – ebaselgus siin kannab kulusid ja viivitusi edasi igas järgnevas etapis.
Kinnitage kanga ja täidise saadavust ning kontrollige, kas sertifitseerimisdokumendid (RDS-i tehingusertifikaadid, GRS-i ulatussertifikaadid, OEKO-TEX-i sildid) on ajakohased ja hõlmavad konkreetseid ostetavaid materjale.
Esimesed näidised toodetakse sobivuse, konstruktsiooni ja visuaalse heakskiidu saamiseks. Enamik programme nõuab ühte kuni kahte proovivooru. Ostjad, kes kiidavad näidised heaks ilma neid külmades tingimustes kandmata, avastavad sageli kõrguse või sobivuse probleeme alles väljakul.
Esitage laborikatseteks kinnitusproov, kui teie turg seda nõuab – täitevõime kontrollimine, koostise analüüs ja piiratud ainete sõeluuring. Täitekatsete ja sertifitseerimisega tegelevad kolmanda osapoole laborid, näiteks IDFL.
Lõikamine, tepimine, täitmine, sulgemine, kärpimine ja viimistlemine. Udusulgedega täitmine toimub kontrollitud niiskusega keskkonnas kalibreeritud täitekaalu jaamadega, kuna täitekaalu varieeruvus on partii ebajärjekindluse kõige levinum põhjus.
Tepimise ja sulgemise ajal tehtavad kontrollid kinnitavad defekte ajal, mil need on veel parandatavad. Lõplik kontroll kinnitab mõõte, täidise jaotust, pistete kvaliteeti, märgistuse täpsust ja pakkimise vastavust teie AQL-standardile.
Kompressioonpakend vähendab udusulgedest rõivaste kaubamahtu, kuid liigne kokkusurumine võib ajutiselt rõivaste kõrgust lameneda. Enne jaemüügifotograafiat või müügisalongi esitlust kontrollige pakkimismeetodit tehasega ja laske rõivastel täielikult tagasi paisuda.
Tehnoloogia pakkimisest lattu kohaletoimetamiseni kulub realistlikult umbes 95–145 päeva meretranspordi puhul või 70–115 päeva õhutranspordi puhul. Hooajalist turuletoomist planeerivad kaubamärgid peaksid töötama oma nõutavast lattu jõudmise kuupäevast tagasiulatuvalt ja lisama kahe- kuni kolmenädalase puhvri näidiste muutmiseks, kuna just seal esineb kõige rohkem viivitusi.
8Kvaliteedikontrolli ja testimise standardid
Tepitud jakkidel on rikkeid, mida lameda koega rõivastel ei esine. Udusulgede lekkimine, katuseraami sissevajumine, deflektorite nihkumine ja täidise kaalu kõikumine on kõik iseloomulikud isoleeritud konstruktsioonile ning igaüks neist nõuab spetsiaalset kontrolliprotokolli, mitte üldist rõivaeseme kvaliteedikontrolli.
| Testiparameeter | Valitsev standard | Tüüpiline vastuvõetav vahemik | Miks see on äriliselt oluline |
|---|---|---|---|
| Täitejõud | IDFB testimiseeskirjad / EN 12130 | Peaks spetsifikatsioonile vastama +/- 5 protsendi täpsusega | Määrab otseselt soojuse väite usaldusväärsuse |
| Koostis (udusulgede ja sulgede suhe) | IDFB 3. osa | 90/10, 80/20 vastavalt täpsustusele | Sildi täpsus; valeväited loovad õigusliku vastutuse |
| Hägusus (puhtus) | IDFB | 500 mm või kõrgem | Hügieen ja allergeenide kontroll |
| Hapnikuarv | IDFB | 10 mg 100 g kohta või vähem | Näitab orgaanilise aine jääke |
| Kangas udusulgede vastupidavus | ISO 12132-1 | 15 kiudu või vähem | Hoiab ära lekkekaebused ja tagastused |
| DWR-pihustustest | AATCC 22 / ISO 4920 | 80–100 punkti uuena | Pinnavee kaitse segailma korral |
| Täitekaalu dispersioon | Tootmisliinisisene kontroll | +/- 5 protsenti spetsifikatsioonist paneeli kohta | Partiide järjepidevus suuruste ja ühikute lõikes |
Sotsiaalne vastavus on enamiku ekspordiprogrammide paralleelne nõue.amfori BSCIon Euroopa tarneahelates kõige laiemalt tunnustatud sotsiaalse vastavuse raamistik, mis hõlmab tööaega, palku, töötervishoidu ja tööohutust ning kaebuste esitamise mehhanisme enam kui 120 riigis. Enne tarnijaga liitumist nõuavad ettevõtete ostjad üha enam standardset hoolsuskohustuse etappi, mille kohaselt teie tootjal on kehtiv audit – ja et audit hõlmab konkreetset tootmiskohta, mitte ainult kaubandusüksust.
9MIMM, hinnakujundus ja tarneaja planeerimine
Tepitud jakkide programmidel on kõrgemad minimaalsed tellimused kui paljudel teistel ülerõivaste kategooriatel, peamiselt seetõttu, et kangavabrikud ja täitematerjali tarnijad kehtestavad oma miinimumnõuded, mida tehas peab koondama. Nende miinimumnõuete päritolu mõistmine aitab ostjatel realistlike tingimuste osas läbirääkimisi pidada.
Kust MOQ pärineb
Teksavärvilise kestkanga minimaalsed kogused (MOQ) sõltuvad kahest piirangust. Esiteks, eritellimusel värvitud kestkangast toodetakse tavaliselt tehases minimaalselt 500–1000 meetrit, mis teeb suurusest ja siluetist olenevalt umbes 300–600 jopeühikut. Teiseks müüvad täitematerjali tarnijad tavaliselt partiidena, mis muudab väga väikeste tellimuste tegemise ebaefektiivseks. Tehase olemasoleva laoseisu ja standardse täitematerjali spetsifikatsiooni kasutamine vähendab oluliselt praktilist MOQ-d, mistõttu tehase disainidel põhinevad ODM-programmid võivad sageli alata 100–300 tükist värvikombinatsiooni kohta.
| Programmi tüüp | Tüüpiline MOQ | Proovivõtu aeg | Hulgimüügi tarneaeg | Hinnamõju |
|---|---|---|---|---|
| ODM — olemasolev disain, kohandatud värv ja logo | 100 kuni 300 tükki värvikombinatsiooni kohta | 10 kuni 15 päeva | 30 kuni 35 päeva | Madalaim |
| ODM — modifitseeritud disain, kohandatud kangas | 300 kuni 500 tükki | 15 kuni 20 päeva | 35 kuni 45 päeva | Mõõdukas |
| OEM – täielikult kohandatud disain ja tehnoloogiapakett | 500 kuni 1000 tükki | 20 kuni 30 päeva | 40 kuni 50 päeva | Kõrgem |
| OEM – sertifitseeritud materjalide programm (RDS, GRS) | 500 kuni 1000 tükki | 25 kuni 35 päeva | 45 kuni 55 päeva | Kõrgeim |
Läbirääkimist väärt kulutegurid
Täitekulu domineerib udusulgedega täidise materjalide nimekirjas, moodustades tavaliselt 35–55 protsenti ühiku koguhinnast, olenevalt täitejõust ja täitekaalust. Pealiskangas on üldiselt suuruselt teine komponent. Praktiline tagajärg on see, et täitejõu muutmine 650-lt 800-le suurendab ühikuhinda sageli oluliselt rohkem kui pealiskanga uuendamine 30D-lt 40D-le. Kui teie sihtjaehind on fikseeritud, on kõige efektiivsem kuluteguriks tavaliselt täitejõud ja täitekaal, mitte kangas või viimistlus.
10Kuidas valida tepitud jope tootjat
Tepitud jakkide tootja hindamiseks tuleb lisaks üldisele rõivaste valmistamise võimekusele vaadata ka nelja kategooriaspetsiifilist kvalifikatsiooni.
1. Tõestatud kogemus soojustatud ehituse alal
Küsige tootmisviideid just udusulgedest või sünteetilisest materjalist isoleeritud ülerõivaste, mitte üldiste ülerõivaste kohta. Tepimine, täidis ja udusulgede ohjeldamine on erinevad kompetentsid. Küsige täiteruumi fotosid ja küsige, kuidas täidise kaalu paneelide tasandil kontrollitakse – tehas, mis kaalub ainult valmisrõivaid, ei saa partiide erinevusi kontrollida.
2. Sertifitseerimise ulatus, mis vastab teie väidetele
Veenduge, et tehasel on kehtivad sertifikaadid, mis hõlmavad materjale, mida kavatsete kasutada – RDS udusulgede, GRS taaskasutatud sisu, OEKO-TEX kesta ja amfori BSCI sotsiaalse vastavuse kohta. Oluline on kontrollida, et sertifikaadil oleks märgitud tootmiskoht, mitte ainult emaettevõte, ja võrrelda sertifikaadi kehtivusaega oma tootmisaknaga.
3. Juurdepääsu ja dokumentatsiooni distsipliini testimine
Küsige, millist kolmanda osapoole laborit tehas kasutab ja kas nad saavad esitada partiipõhiseid katsearuandeid. Tootja, kes koostab regulaarselt katsedokumente, läbib teie heakskiitmisprotsessi kiiremini ja on paremini varustatud väidete põhjendamiseks, kui jaemüüja teie tarneahelat auditeerib.
4. Aus MOQ ja ajakava kommunikatsioon
Olge ettevaatlik tarnijate suhtes, kes nõustuvad ebatavaliselt madalate minimaalsete koguste või ebatavaliselt lühikeste tarneaegadega, selgitamata, kuidas nad neid saavutavad. Soojustatud ülerõivaste puhul toovad agressiivsed lubadused sageli kaasa täidise asendamise, täidise väiksema kaalu või testimise vahelejätmise – mis kõik on nähtavad enne kauba saabumist.
PASSION OUTERWEAR on Quanzhou Donghuang Garment Co., Ltd. divisjon, millel on üle 20 aasta kogemust välirõivaste, töörõivaste ja soojendusega rõivaste tootmises ja kaubanduses. Meie tepitud rõivaste programmid toimivad BSCI, SMETA, GRS ja OEKO-TEX sertifitseeritud tarneahelatega ning me toetame nii ODM-i kohandamist tõestatud disainide põhjal kui ka täielikku OEM-i arendust teie tehnilise paketi põhjal. Lisaks isoleeritud ülerõivastele toodame kaeritellimusel tööriidedjakohandatud soojendusega riidedprogrammid, mis võimaldavad brändidel koondada mitu kategooriat ühe tootmispartneriga.
Korduma kippuvad küsimused
Kas olete valmis oma kohandatud tepitud jopede programmi välja töötama?
PASSION OUTERWEAR valmistab 100 tükist alates eritellimusel tepitud jakke RDS- ja GRS-sertifitseeritud materjalivalikutega, karbivaheseina ja keevitatud konstruktsiooni võimalustega ning täieliku partiipõhise täidise testimisega. Saatke meile oma tehniline pakk või näidis – vastame 24 tunni jooksul.
Küsi hinnapakkumist ja küsi Tech Packi ülevaadet Vaata OEM/ODM programmi

